شرایط استفاده از خدمات سئو آسیا
تبلیغات متنی
شرایط استفاده از خدمات سئو آسیا

استفاده از خدمات سئو آسیا با آدرس اینترنتی seoasia.ir به منزله قبول این توافقنامه می باشد .

نماینده : هر کاربر با پرداخت حق عضویت نمایندگی و تکمیل فرم ثبت نام به مجموعه سئو آسیا بپیوندد به عنوان نماینده در سایت سئو آسیا شناخته می شود .


این توافقنامه کامل نبوده و مدیریت سئو آسیا مي تواند در صورت نیاز هر زمانی در متن اين توافقنامه تغيير ايجاد کند و تمامي اين موارد و تغييرات در صورت امکان از طریق تیکت به اطلاع نمایندگان می رسد و نماینده موظف است با مراجعه مداوم به این صفحه از تغییرات این توافقنامه باخبر شود .


1- عضویت یا اولین تراکنش در سئو آسیا هر کدام به تنهایی به منزله پذیرش این توافقنامه از سوی نماینده خواهد بود.


2- این سامانه تحت قوانين كشور عزيز جمهوری اسلامي ايران فعاليت مي كند و كليه كاربران - همکاران - دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند .

3- هر گونه پشتیبانی - میزبانی - مشاوره - راهکار و پیشنهاد خرید سرویس کاملا بصورت افتخاری و رایگان بوده و تیم سئو آسیا هیچگونه تعهد و مسئولیتی در این زمینه نمی پذیرد .

4- پرداخت حق عضویت نماینده جهت جلوگیری از ثبت نام کاربران غیرفعال الزامی می باشد هر گونه دور زدن و یا ارسال لینک ثبت نام به دیگران ممنوع می باشد .

5- پرداخت حق عضویت نمایندگی یا هر تراکنش دیگری در سایت هیچگونه تعهد و مسئو لیت اجباری یا دائمی ایجاد نمی کند اما تداوم همکاری بصورت بی وقفه خواهد بود و نهایتا تا زمانی که سایت بالا باشد و فعال و مدیریت در قید حیات باشد همکاری ادامه دارد .

6- در صورتی که نماینده ای از هر طریقی ارتباطی اقدام به فحاشی و ناسزا گویی به تیم سئو آسیا و یا هر یک از کارشناسان آن بنماید مدیریت مجاز است ، تمامی سرویس های فعال و اکانت کاربری وی را کاملا حذف لغو و یا مسدود کند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

7- نمایندگانی که به مدت ۳۰ روز متوالی هیچ تراکنشی نداشته باشند به عنوان نماینده غیرفعال شناسایی شده و از سیستم موقتا اخراج میگردند و پس از پرداخت نصف مبلغ عضویت به عنوان جریمه مجدد پنل نمایندگی آنها طی ۲۴ ساعت فعال میگردد .

8- این سامانه تحت هیچ شرایطی مسئولیت و تعهدی جهت تضمین رشد و یا پسرفت سایتی ندارد این بحثی تخصصی و شرایط هر سایتی متفاوت است و مشتری موظف است در خرید و انتخاب سرویس مناسب دقت نمایید .

9- امکان تغییرات و بروز رسانی سرویس ها : سئو آسیا این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان صلاح بداند نسبت به تغییر - ارتقا و بروز رسانی - حذف - ویرایش سرویس های خود اقدام نمایید .

10- در کلیه پکیج های موجود در سایت نیازمند تهیه منابع اختصاصی و پرداخت کارمزد پکیج ها بوده و امکان کنسل یا لغو سرویس فعال شده و بازگشت وجه یا جایگزینی سرویس تحت هيچ شرايطي ممکن نمی باشد.

11- سئو آسیا هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بیماری ها - بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، هک, حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي، سیاست های دولتی و... نمي پذيرد.

12- مرجع قضاوت درباره وجود مشکلات احتمالی سئو آسیا بوده و کاربر نمی تواند با ارائه نظر دیگر اشخاص و یا وب سایت ها وجود اختلال احتمالی در خدمات را اثبات کند .


رفع مسئولیت : سئو آسیا تمام توان خود را جهت ارائه بهترین عملکرد در سرویس ها و خدمات و راهکارها بکار می گیرد و بر روی تمامی پکیج های خود حداکثر استاندارد کیفیتی را مطابق الگوریتم ها و پروتکل های روز دنیا در حد توان رعایت می کند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات احتمالی و یا غیرمستقیم مسئول نمی‌باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد.

موفق و پیروز باشید .