کسب درآمد از خرید و فروش رپورتاژ آگهی - سئو آسیا
اطلاعات کاربری نماینده

نماینده محترم در صورتی که به پنل نمایندگی وارد شدید تا زمانی که دکمه خروج کلیک نکرده باشید نام کاربری نماینده ای شما در اینجا قابل رویت خواهد بود


نام کاربری نماینده:

تبلیغات متنی
کسب درآمد از خرید و فروش رپورتاژ آگهی ویژه نماینده

امروزه رپورتاژ اگهی یکی از اصلی ترین راه های معرفی کسب و کار محسوب می شود و اغلب کسب و کارهای آنلاین از آن استفاده می کنند. یکی از راه های کسب درآمد از وب سایت نمایندگی رپورتاژ است. این روش درآمدی پایدار و مطمئن را برای شما به همراه خواهد داشت.

با توجه به طیف گسترده کاربران اینترنتی هر بازدیدکننده وب سایت یک مشتری بالقوه محسوب شده که می تواند برای شما ارزش آفرینی کند. پس چه بهتر که با دریافت نمایندگی رپورتاژ وب سایت خود را به یک ماشین پولسازی تبدیل کرده و در کنار فعالیت های خود از این طریق نیز به کسب درآمد بپردازید. 

 
کسب درآمد از فروش رپورتاژ
در دنیای کنونی معرفی محصولات و خدمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تنوع و رقابت زیاد سبب شده همه کسب و کارها به دنبال معرفی خدمات خود از طرق مختلف باشند. رپورتاژ آگهی یکی از اصلی ترین و موثرترین شیوه های معرفی بوده که امروزه طرفداران بسیاری دارد. با توجه به گسترش شیوه های فروش اینترنتی و غیرحضوری، مشاغل مختلف درصدد کسب بخشی از بازار هستند و در حال حاضر رپورتاژ اگهی یکی از اصلی ترین راه های افزایش فروش محسوب می شود. اما شما می توانید با دریافت نمایندگی رپورتاژ شروع به کسب درآمد از رپورتاژ نموده درآمدی پایدار را تجربه کنید.  تضمین پایداری درآمد بدین جهت مطرح می شود که کلیه کسب و کارهای اینترنتی و حتی غیر اینترنتی که به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده اند جهت معرفی هرچه بهتر به مشتریان و کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو نیاز به درج رپورتاژ آگهی دارند. بنابراین شما می توانید به راحتی با اخذ نمایندگی رپورتاژ و هدایت مشتریان به سمت سئو آسیا دریافتی مناسبی داشته باشید.
رپورتاژ آگهی مختص به کسب و کارهای اینترنتی نیست بنابراین کسب درآمد از فروش رپورتاژ محدودیتی ندارد
 
 
اخذ نمایندگی رپورتاژ
 
مراحل دریافت نمایندگی رپورتاژ در سئو آسیا فاقد هرگونه پیچیدگی بوده و ظرف مدت کمتر از 30 ثانیه می توانید فعالیت خود را آغاز نمایید.
این اقدام کوچکترین اخلالی در فعالیت اصلی وب سایت شما ایجاد نخواهد کرد و چه بسا با افزایش درآمد شما می تواند اثر مثبتی بر روی ادامه مسیر شما داشته باشد. چرا که شما قادر خواهید بود بدون فعالیت جانبی درآمد بیشتری کسب کرده و سرمایه گذاری بیشتری بر روی وب سایت خود انجام دهید پس هم اکنون نسبت به دریافت نمایندگی رپورتاژ اقدام نمایید.


رپورتاژ آگهی بر گرفته از واژه ی لاتین advertisement reporting به معنای گزارش تبلیغاتی می باشد، رپورتاژ آگهی در قالب خبری تبلیغاتی منتشر می شود و نویسنده آن به گونه ای بی طرفانه ذهن مخاطبین را در مورد محصول یا برندی خاص درگیر می کند .


خرید رپورتاژ آگهی


به این نوع لینک ها تکنیک لینک سازی را (contextual links) می نامند. این لینکهای خروجی مهمترین نوع بک لینک هستند که بدون شک تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت دارد.

 

کیفیت رپورتاژ آگهی

اما موضوعی مهم تر کیفیت رپورتاژ آگهی است در واقع نشان دهنده کیفیت سایت انتشار دهنده رپورتاژ که متن رپورتاژ در آن منتشر میگیرد. اصولا سایتی که رپورتاژ در آن قرار میگیرد و از آن به سایت شما لینک داده می شود باید دارای اتوریتی بالایی باشد. اتوریتی در واقع قدرت دامنه است . این عدد هر چه به 100 نزدیک باشد قوی تر است)

 

مزیت های فوق العاده مهم خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از مهمترین روش های بسیار قوی و کاملا طبیعی و بدون ریسک جریمه گوگل در زمینه ارتقا سئو سایت و افزایش رتبه در گوگل بوده و از نظر گوگل بسیار پر اهمیت است که سایت های دیگر در میان مطالب و صفحه هایشان به سایت شما لینک بدهند.

- یک مزیت اصلی رپورتاژ آگهی این است که بک لینک داخل آن دائمی بوده و از روی سایت ها حذف نمی گردد.

 - یک مزیت دیگر رپورتاژ آگهی این است که با توضیحات کامل و 2 تصویر و 5 بک لینک در پست رپورتاژ، بازدیدکنندگان را با محصول یا خدمات سایت و برند خود آشنا می کنید و خواننده مطلب را برای بازدید سایتتان تشویق می نمایید.

 

عیب رپورتاژ آگهی

 تنها عیب رپورتاژ آگهی این است که لینک داده شده در تمام صفحات سایت مذکور درج نمی گردد اما سئو آسیا این مشکل را برطف نموده و لینک مطلب منتشر شده را بصورت دائمی در تمام صفحات سایت به نمایش می گذارد این امر بتدریج باعث منتقل شدن رتبه اصلی سایت به صفحه رپورتاژ و لینک های موجود در متن رپورتاژ می شود .


هم اکنون می توانید پکیج دلخواه خود را در سئو آسیا انتخاب کنید و روی دکمه ی پرداخت در بخش سفارش کلیک نمایید.
پکیج های رپورتاژ آگهی با کیفیت

پکیج
آدرس سایت انتشار دهنده
قدرت دامنه
مبلغ به تومان
سفارش
rep-1
www.funset.ir
46
23,000
rep-2
www.o12.ir
45
22,500
rep-3
mehreyas.ir
31
15,500
rep-4
mobarezh.ir
30
15,000
rep-5
papoy.ir
30
15,400
rep-ALL
5 مورد بالا با تخفیف
...
91,400
46 هزار تومانراهنمای سفارش رپورتاژ آگهی در سئو آسیا :

پس از پرداخت موفق برای تکمیل سفارش اطلاعات را مطابق مشخصات زیر از طریق ایمیل farhad2280@gmail.com برای ما ارسال نمایید :

آدرس از 1 سایت

حداکثر 5 بک لینک ( کلمه کلیدی )

حداکثر 2 تصویر

جهت افزایش بازدهی الزامیست کل متن رپورتاژ ارسالی شامل حداقل 500 کلمه و حداکثر دارای 2000 کلمه باشد


توضیحات دیگر:

- فایل Word مورد پذیرش نیست .

متن رپورتاژ را در قالب فایل HTML یا بصورت مستقیم برای ما ایمیل نمایید .

 

زمان فعالسازی :

24 سایت پس از دریافت ایمیل بررسی متن رپورتاژ و تایید نهایی متن بلافاصله منتشر می گردد .