چگونه از سئو آسیا کسب درآمد کنم !

مرحله اول : ورود به بخش عضویت و پرداخت مبلغ عضویت نماینده پس از پرداخت موفق فرم عضویت برایتان ظاهر می شود که در کمتر ۳۰ ثانیه می توانید عضویت خود را تکمیل نمایید .
مرحله دوم : پس از عضویت موفق با همان اطلاعات از طریق صفحه اصلی سایت به پنل نمایندگی خود وارد شوید شما هم اکنون نماینده سئو آسیا شده اید و میتوانید از کلیه امکانات پکیج های سایت با نرخ ویژه نماینده بهرمند گردید .
یکی از امکانات ویژه سایت برای نمایندگان سفارش طراحی سایت نماینده می باشد که با کلیک و ورود به این بخش براحتی میتوانید با پرداخت مبلغ ناچیز سفارش طراحی یک سایت کامل دارای تمامی امکانات مشابه همین سایت با نام و برند خود را از ما دریافت کنید . (جزییات بیشتر و راهنمایی در همان بخش موجود است)
مرحله سوم : آغاز فعالیت رسمی سایت شما در اینترنت و معرفی سایت به دوستانتان با تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، انجمن ها ، بلاگ ها و... براحتی میتوانید مشتری جذب کنید و سفارش دریافت کنید .
مرحله آخر : پس از خرید موفق و دریافت اطلاعات از سوی مشتری شما ، کافیست همان پکیج خریداری شده مشتریتان را با نصف مبلغ پرداخت شده با همان اطلاعات از سئو آسیا سفارش دهید فعالسازی پکیج و سرویس را ما در کمترین زمان ممکن انجام میدهیم .
به همین راحتی به کسب درآمد حلال بپردازید .