کسب درآمد از خرید و فروش پکیج افزایش بازدید سایت - سئو آسیا
اطلاعات کاربری نماینده

نماینده محترم در صورتی که به پنل نمایندگی وارد شدید تا زمانی که دکمه خروج کلیک نکرده باشید نام کاربری نماینده ای شما در اینجا قابل رویت خواهد بود


نام کاربری نماینده:

تبلیغات متنی
کسب درآمد از خرید و فروش پکیج افزایش بازدید طلایی ویژه نمایندگان

نمایندگی افزایش بازدید سایت از جمله پر متقاضی ترین نمایندگی ها و مراجعی است که با افزایش روز افزون وب سایت های اینترنتی پر متقاضی تر از قبل می شود.

در حقیقت عمده ترین هدفی که صاحب وب سایت های اینترنتی به دنبال تحقق آن هستند، افزایش تعداد بازدید از سایت شان می باشد، زیرا در این صورت مخاطبان بیشتری جذب کرده و بالطبع محبوبیت بالا تری خواهند داشت که همه ی این ها منجر به کسب درآمد بالا تری می شوند. گفتنیست این هدف خدماتی است که از طریق این نمایندگی ها ارائه شده و محقق می شود.

حال پرسشی که در این باره مطرح است عبارت می باشد از این که بهره مندی از نمایندگی افزایش بازدید سایت چگونه و به چه طریقی این هدف صاحب وب سایت ها را محقق می کند؟

در واقع برای تحقق این هدف راهکار های مختلفی وجود دارد که نمایندگی افزایش بازدید سایت با توجه به دانش و اطلاعات جامع خود در این زمینه متقاضیان را به سوی هدف و در مسیری صحیح هدایت می نماید. به عبارت دیگر لازم است بگوییم اگر شما هم چندین وب سایت دارید که قصد افزایش بازدید ها و بالا بردن رتبه ی آن ها هستید، می توانید از طریق نمایندگی پکیج های افزایش بازدید به خواسته خود در بهترین شکل ممکن برسید.


کسب درآمد از پکیج افزایش بازدید


راهکار های ارائه شده در پکیج های افزایش بازدید سئو آسیا


این روز ها کسب درآمد از فروش پکیج افزایش بازدید از طریق مراجع گوناگونی صورت می گیرد که هر کدام دارای راهکار های مخصوصی هستند، راهکار هایی که همگی در یک راستا برای تحقق یک هدف مشخص می باشند.

اما لازم به ذکر است کسانی در مسیر کسب درآمد از فروش پکیج افزایش بازدید موفق و پیروز می شوند که پکیج هایی با محتویات باکیفیت و ثابت شده ارائه دهند. استفاده از چنین پکیج هایی منجر به اتفاقات مطلوبی برای وب سایت ها می شود که در ادامه چند مورد از آن ها را آورده ایم:


بهبود رتبه الکسا در ایران و همچنین جهان: خود را به جای بیینده سایت خود بگذارید، به جای کسی که می خواهد در سایت شما آگهی بدهد یا از مطالب سایت یا وبلاگ شما استفاده کند یا از خدمات شما بهره مند شود.
اگر سایت شما در رشته خود رقیبانی داشته باشد مطمئنا توسط مشتری شما و یا مشاورانش از نظر رتبه الکسا بررسی می شود و در نهایت حتما حدس می زنید که رتبه الکسا ( کاهش رتبه الکسا ) چه تاثیر مهمی در تصمیم نهایی کاربر یا مشتری شما خواهد گذاشت.

افزایش بازدید با آی پی های بومی و ایرانی: یعنی آمار بازدید کننده های وب سایت  از طریق بازدید کاربرانی بالا می رود که دارای آی پی های ایرانی و بومی هستند.

دریافت بازدید های ارجاعی: اگر لینک یکی از صفحات سایت شما به عنوان یک لینک مرجع در یک سایت دیگر قرار گرفته باشد و کاربران روی آن کلیک کنند یعنی شما یک بازدید طبیعی و به اصطلاح بازدید ارجاعی دریافت کردید.

گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها به بازدیدهای ارگانیک رتبه‌های بهتری می‌دهد چرا که این بازدیدها مستقیماً به خاطر کیفیت محتوای سایت شما صورت گرفته اند.


تمامی امکانات فوق توسط ما فراهم گردیده است ارتقا رنک الکسا سایت خود را با پکیج های افزایش بازدید طلایی به صورت فوری به سئو آسیا بسپارید .


سایت alexa که یک آمارگیر رایگان بین المللی و قدرتمند در کل اینترنت می باشد ، سایت های مختلفی را بر اساس الگوریتم های دقیق خود رتبه بندی و به نمایش عموم گذاشته است .

مانند رتبه الکسا سئو آسیا در لینک مستقیم : https://www.alexa.com/siteinfo/seoasia.ir


افزایش بازدید سایت


همانطور که می دانید رتبه الکسا همواره یکی از معیارها اول مدیر سایت ها به شمار رفته و می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار هر کسب و کار اینترنتی به شمار رود.

امکان بهبود فوری رتبه الکسا ایران و جهان خدمت دیگری از سمت سئو آسیا بوده که به وسیله انتخاب پکیج های دلخواه می توانید ظرف مدت 1 روز الی 90 روز ، رتبه الکسای سایت خود را به صورت تخصصی بهبود بخشید و با پرداخت هزینه 15 روزه یا 30 روزه رنک الکسا مورد نظر خود ثابت نگه داشته و باعث ارتقا رتبه الکسا سایت خود شوید.

 

کاهش رتبه الکسا با پکیج افزایش بازدید طلایی
رتبه الکسا معیاری بسیار مهم برای قدرت مانور سایت به شمار می رود و بسیاری از وبمستران به دنبال هر تکنیکی برای بهبود رنک الکسا سایت خود هستند. یکی از مواردی که می تواند در کمترین زمان ممکن به بهبود رتبه الکسا سایت دست یافت ، خرید پکیج افزایش بازدید طلایی در سئو آسیا می باشد مجموعه سئو آسیا با افزایش ترافیک اصولی سایت جهت بهبود رتبه الکسا ، توانسته رضایت اغلب سفارش دهندگان خود را جلب نموده و مدیران سایت های مختلف را در کاهش رتبه الکسا تخصصی آن ها کمک نماید.

 

تاثیر پکیج های افزایش بازدید طلایی در کاهش رتبه الکسا
سئو آسیا به عنوان ارائه دهنده خدمات در زمینه کاهش رتبه الکسا به صورت تضمینی ، پکیج های منحصر بفردی را برای سایت مشتریان در نظر گرفته تا بتوانید به کمک آن ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا تضمینی به رتبه مد نظر خود برسند برخی از مزایا مستقیم پکیج ها را در ادامه بیان کردیم از جمله :


- بهبود رنک الکسای ایران

- بهبود رتبه الکسای کشوری و جهانی

- کاهش نرخ فرار و بهبود بونس ریت الکسا

- افزایش زمان ماندگاری کاربر و جذب ترافیک هدفمند

و بصورت تخصصی تر:

- افزایش بازدید سایت به تدریج در بلند مدت باعث افزایش درآمد سایت می شود.
- افزایش ترافیک و بازدید سایت در نتیجه باعث صدرنشینی در نتایج موتور های جستجو بویژه گوگل شده و میزان محبوبیت بیشتر در گوگل خواهد شد.
- با افزایش بازدید تعداد بازدیدکنندگان واقعی بیشتری را به سمت سایت خود جذب می کنید و خیلی سریع تر از سایر رقبا می توانید به یک برند در نتایج و.. تبدیل شوید.
- افزایش بازدید سایت و جذب ترافیک بیشتر بر روی سئو و بهینه سازی وب سایت شما تاثیر مثبت و فوق العاده ای دارد.


ویژگی های منحصرد بفرد پکیج افزایش بازدید طلایی سئو آسیا
افزایش بازدید طلایی سایت خدمتی کاربردی از سئو آسیا می باشد که با در نظر گرفتن معیار هایی مختلف از جمله : تعداد بازدید ، نوع آی پی ، مدت زمان ارسال بازدید ، و ویژگی های منحصرد بفرد دیگر از جمله نصب تولبار الکسا ، قابلیت بازدید کلیکی، ترکیبی بازدید از موبایل و کامپیوتر، بازدید از لینک منبع دلخواه و پیشفرض الکسا و گوگل ،ترکیبی بازدید با آی پی خارجی و ایرانی و ... بازدید های با کیفیتی برای سایت خود به شکلی واقعی و فوق العاده ایجاد کرده و باعث بهبود رنک الکسا سایت خود شوید کافیست همین امروز شروع کنید .پکیج های افزایش بازدید طلایی

پکیج
بازدید روزانه
دستگاه بازدید کننده
مدت ارسال
نوع آی پی ها
مبلغ به تومان
سفارش
استاندارد
135 روزانه
%10 موبایل
%90 دستکاپ
15 روز
%70 ایرانی
25,313
حرفه ای A
200 روزانه
%20 موبایل
%80 دستکاپ
30 روز
%70 ایرانی
75,000
حرفه ای B
500 روزانه
%30 موبایل
%70 دستکاپ
15 روز
%75 ایرانی
93,750
حرفه ای c
700 روزانه
%70 موبایل
%30 دستکاپ
30 روز
%75 ایرانی
262,500
پیشرفته A
1000 روزانه
%50 موبایل
%50 دستکاپ
15 روز
%80 ایرانی
187,500
پیشرفته B
900 روزانه
%50 موبایل
%50 دستکاپ
30 روز
%80 ایرانی
337,500
پیشرفته C
2000 روزانه
%50 موبایل
%50 دستکاپ
15 روز
%90 ایرانی
375,000
فوق پیشرفته A
3000 روزانه
%10 موبایل
%90 دستکاپ
15 روز
%90 ایرانی
562,500
فوق پیشرفته B
5000 روزانه
%10 موبایل
%90 دستکاپ
30 روز
%99 ایرانی
1,875,000
فوق پیشرفته C
10,099 روزانه
%90 موبایل
%10 دستکاپ
15 روز
%99 ایرانی
1,892,500
الماسی
10,000 روزانه
%90 موبایل
%10 دستکاپ
31 روز
%99 ایرانی
3,750,000


تعرفه هر بازدید طلایی ارسالی در سئو آسیا برای نمایندگان فقط 125 ریال می باشد .
در پکیج های افزایش بازدید طلایی تعداد آی پی های ایرانی و خارجی بسته به نوع پکیج انتخابی مشتری می باشند .
%100 ورودی های ارسالی نیز متناسب با انتخاب پکیج دلخواه مشتری بصورت موبایل و دستکاپ می باشند .

نکات بیشتر را در انتهای صفحه بررسی بفرمایید

راهنمای پرداخت و تکمیل سفارش افزایش بازدید طلایی :

1- قبل از پرداخت ابتدا به پنل کاربری خود وارد شوید و سپس از این صفحه اقدام به خرید نمایید . عضو نیستید؟

2 - پس از ورود به پنل کاربری به این صفحه مراجعه نمایید و پکیج مد نظر خود را انتخاب و بر روی کلید  کلیک نمایید و پرداخت خود را انجام دهید .

3 - پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت به صفحه ارسال درخواست هدایت می شوید کافیست اطلاعات تکمیلی خود از جمله : آدرس سایت - کلمات کلیدی - و نام پلن خریداری شده را دقیق برای مدیریت ارسال نمایید .


نکات قابل توجه پکیج های افزایش بازدید طلایی سئو آسیا :
-مدت زمان فعالسازی پکیج های افزایش بازدید طلایی سئو آسیا حداقل 2 ساعت و حداکثر 24 ساعت می باشد.
- طبق پکیج انتخابی مشتری روزانه به همان تعداد بازدید ارسال می گردد .
- در پکیج های افزایش بازدید طلایی نیازی به قرار دادن کد خاصی در سایت نیست و هیچگونه پنل یا گزارش آماری نیز ارائه نمی گردد .
مشتریان گرامی می توانید از طریق تمامی آمارگیر های معتبر از بازدید و ورودی های دریافتی خود اطمینان حاصل نمایید .