کسب درآمد از خرید و فروش بک لینک ارزان - سئو آسیا
اطلاعات کاربری نماینده

نماینده محترم در صورتی که به پنل نمایندگی وارد شدید تا زمانی که دکمه خروج کلیک نکرده باشید نام کاربری نماینده ای شما در اینجا قابل رویت خواهد بود


نام کاربری نماینده:

تبلیغات متنی
کسب درآمد از خرید و فروش بک لینک ویژه نماینده

کسب درآمد از بک لینک این روز ها از توجه بر انگیز ترین مراجعی است که خدمات ارائه شده در آن برای بهبود رتبه ی وب سایت ها می باشد.

در واقع هدف اصلی یک وب سایت عمدتاً بهبود رتبه و تصاحب جایگاهی مطلوب در نتایج جستجوی گوگل است، از این رو وب سایت دار ها همیشه به دنبال راهکار مناسبی در این راستا هستند.

​با توجه به تاثیر چشمگیر بک لینک ها لازم است بگوییم کسب درآمد از فروش بک لینک می تواند گزینه ی مناسبی در راستای درآمد زایی باشد.

بک لینک ها در اصل لینک های ورودی به وب سایت مربوطه از دیگر وب سایت ها می باشند. به عبارتی دیگر هنگامی که یک صفحه ی وب آدرس صفحه ی وب سایت شما را در سایت خود قرار می دهد، به گونه ای که با کلیک بر روی آن آدرس به صفحه ی وب سایت شما هدایت شود، آن آدرس به عنوان یک بک لینک در نظر گرفته می شود.


گوگل همچنان خرید بک لینک را بعنوان یک رای و سیگنال مثبت از سوی کاربران و سایت های دیگر به سایت شما می شناسد. با کسب سیگنال هایی با فرکانس قوی شانس پیروزی سایت ما در انتخابات گوگل یا رقابت در نتایج گوگل بسیار بالا خواهد بود.

خرید بک لینک


بک لینک یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های رتبه بندی گوگل بوده و جهت افزایش سئو سایت و ارتقا رتبه سایت در نتایج گوگل می باشد. اگر بک لینک شما از یک سایت معتبر و با پیج رنک و اتوریتی بالا باشد مسلما تاثیر و شانس بیشتری بر سئو سایت شما خواهد داشت .


خیلی ساده گوگل، بک لینک را به عنوان یک سیگنال مثبت و بسیار موثر شناسایی کرده و در رده بندی نتایج خود می گنجاید و سایت های دارای بک لینک قوی را در اولویت بالاتری نسبت به سایر قرار می دهد.

سایت های میزبان بک لینک سئو آسیا دارای پیج رنک گوگل و اتوریتی عالی و با بروزرسانی های هدفمند دارای صفحات ایندکس شده در گوگل می باشد که خرید بک لینک در این سایت ها می تواند به سایت شما در ارتقا رتبه و نیل به اهداف کمک کند.

پکیج های خرید بک لینک ارزان ویژه نماینده

پکیج
آدرس سایت میزبان بک لینک
قدرت دامنه
بک لینک 1 ماهه
بک لینک 3 ماهه
bac-1
www.funset.ir
46
11,500 هزار تومان
28,500 هزار تومان
bac-2
www.o12.ir
45
11,250 هزار تومان
25,000 هزار تومان
bac-3
mehreyas.ir
31
7,750 هزار تومان
19,500 هزار تومان
bac-4
mobarezh.ir
30
7,500 هزار تومان
18,750 هزار تومان
bac-5
papoy.ir
30
7,500 هزار تومان
18,750 هزار تومان
bac-ALL
5 مورد بالا
...
46,000 هزار تومان
110,250 هزار تومانراهنمای سفارش و خرید بک لینک در سئو آسیا :

پس از پرداخت مبلغ در ادامه فرایند سفارش بک لینک اطلاعات سفارش از جمله: 1 آدرس و حداکثر 2 عبارت کلیدی را ارسال بفرمایید .

زمان فعالسازی بک لینک :

بلافاصله پس از پرداخت موفق و دریافت اطلاعات بالا و تایید نهایی حداقل 2 ساعت و حداکثر 48 ساعت لینک سایت شما درج می گردد .